Turistická mapa VKÚ TM 132 – Kremnické vrchy, práve prichádza!

20. 09. 2018Aktualizované mapy, Novinky

Blížime sa k dvadsiatke. Ďalší čriepok, teda mapový list, v skladačke Slovensko je na svete. Nádherné prostredie medzi dvomi banskými mestami v srdci Slovenska, no nielen jeho, ale aj v strede samotnej Európy.
Turisticky veľmi atraktívny región Kremnické vrchy je predurčený na turistiku a mapa VKÚ TM 132 – Kremnické vrchy vám zaručí, že sa tu nestratíte. Zbaľte si batoh a poďte objavovať tento kút Slovenska. A samozrejme si pribaľte aj najnovší mapový prírastok, turistickú mapu VKÚ TM 132 – Kremnické vrchy.

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 132 – Kremnické vrchy vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cykotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 132 (TM 132), toto je jej šieste vydanie.

 

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.
 
Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope.

S našimi mapami sa nestratíte!