Náš tím

Kto všetko stojí za mapami od VKÚ Harmanec?

Vedenie spoločnosti

Milan Paprčka

Konateľ, riaditeľ, pilot, letecký fotograf

milan@cbs.sk

Miroslav Druga

Riaditeľ obchodu

druga@cbs.sk

druga@vku-mapy.sk

Richard Šlacký

Technický riaditeľ

slacky@cbs.sk

Pavol Biely

Riaditeľ výroby

biely@cbs.sk

Mgr. Monika Miadoková

Personálna riaditeľka

miadokova@cbs.sk

+421 948 887 207

Mgr. Alexander Farkaš

Finančný riaditeľ

farkas@cbs.sk

+421 948 631 162

Edita Flašková

Fakturantka

info@cbs.sk

info@vku-mapy.sk

+421 911 176 101

Lucia Daubnerová

Asistentka riaditeľa a personálneho oddelenia

daubnerova@cbs.sk

+421 902 269 899

Bc. Kristína Krupová

Sprievodkyňa v múzeu, PR manažérka

krupova@cbs.sk

+421 948 889 266

Regionálni projektoví manažéri

JUDr. Peter Sloboda

Regionálny projektový manažér

sloboda@cbs.sk

sloboda@vku-mapy.sk

+421 919 181 345

Lucia Košíková

Regionálna projektová manažérka

kosikova@cbs.sk

kosikova@vku-mapy.sk

+421 910 359 167

Mgr. Gabriela Hrdá

Regionálna projektová manažérka

hrda@cbs.sk

hrda@vku-mapy.sk

+421 915 667 895

Bc. Michal Švec

Regionálny projektový manažér

svec@cbs.sk

svec@vku-mapy.sk

+421 911 612 884

Mgr. Klaudia Mináčová

Regionálna projektová manažérka

minacova@cbs.sk

minacova@vku-mapy.sk

+421 917 329 275

Ing. Ján Jasenovec, PhD.

Regionálny projektový manažér

jasenovec@cbs.sk

jasenovec@vku-mapy.sk

+421 904 631 998

Ing. Igor Kurty, MBA

Regionálny projektový manažér

kurty@cbs.sk

+421 903 921 454

Mgr. Peter Križovenský

Regionálny projektový manažér

krizovensky@cbs.sk

krizovensky@vku-mapy.sk

+421 905 299 072

Koordinátori projektov

Mgr. Monika Vašková

Koordinátorka projektov

vaskova@cbs.sk

vaskova@vku-mapy.sk

+421 948 313 343

Mgr. Lukáš Paško

Koordinátor projektov

pasko@cbs.sk

pasko@vku-mapy.sk

+421 948 488 437

Mgr. Katarína Belo-Cabanová

Koordinátorka projektov

belo-cabanova@cbs.sk

+421 948 120 096

Výroba

Ing. Matej Schwarzbacher

Šéfredaktor

m.schwarzbacher@cbs.sk

Mgr. Martin Kmeť

Redaktor edície Čarovné Slovensko

kmet@cbs.sk

+421 904 335 073

Mgr. Katarína Mozolová

Redaktorka

mozolova@cbs.sk

Bohuš Schwarzbacher

Redaktor, kartograf

schwarzbacher@cbs.sk

Ing. Jakub Chovan

Kartograf, letecký fotograf

chovan@cbs.sk

Maroš Mesík

Kartograf

mesik@cbs.sk

Mgr. Tomáš Hrdý

Externý kartograf

hrdy@cbs.sk

Mgr. Miroslav Melicher

Teamleader grafikov, Grafik

melicher@cbs.sk

Mgr. art. Zuzana Maďarová

Grafička

madarova@cbs.sk

Jana Kubišová

Grafička

kubisova@cbs.sk

Mgr. Karol Brzula

Rozvozca

brzula@cbs.sk