Referencie

Referencie od našich klientov, spokojných zákazníkov a turistov

12 rokov chodím na túry a musím vyjadriť neskutočnú radosť z toho, že ste začali inovovať, aktualizovať a znovu vydávať mapy VKÚ Harmanec. Momentálne som v Rakúsku a trpím, lebo tieto mapy sa na Vás nechytajú. Rovnako Shocart, nesedí mi tá grafika. Moja mapa Veľká Fatra stále slúži, je už desaťkrát lepená, ale ide. Vaše mapy, to je krásna grafika, časy, reliéf, skrátka, ste super a už sa teraz teším, ako si kúpim prvú z tejto novej edície a nedočkavo ju otvorím a ponorím sa do nej. Prajem Vám veľa úspechov a síl a teším sa z návratu VKÚ na trh. Kdesi som počul, že vojenské mapy z VKÚ Harmanec bývali elitou v svetovom meradle. Tak v tom pokračujte!
Horám (a Vašim mapám) zdar!

Maroš Kubík

Ďakujem, za dobrý nápad a úspešnú realizáciu, bolo mi potešením spolupracovať s Vami na tomto projekte. Myslím, že ste naozaj významne prispeli k 100. výročiu vzniku Československa. Táto mapa Vás bude reprezentovať a zostane ako veľmi pekná pamiatka. Prajem všetko dobré, hlavne veľa zdravia, šťastia, pohody a samé dobré nápady.

Štefan Súkeník

Dobrý deň. Historická mapa ČSR napokon dorazila včera aj k nám do Zvolena. Môžem k nej napísať asi len toľko, ako už dávnejšie. Mapa je vizuálne veľmi pekná a graficky prepracovaná. Osobne sa mi páči, že pri prehľade prezidentov neboli použité fotografie, ale maľované portréty. Mapu pekne dopĺňa aj prehľad vývoja bankoviek a štátnych znakov. Som tiež rada, že sa podarilo vylepšiť aj textovú časť mapy, ktorá za grafikou zaostávala. Samozrejme, nejaké úpravy v texte by sa dali urobiť stále, ale to už je aj vec osobného nastavenia čitateľa. Na záver by som sa chcela tiež poďakovať za spoluprácu, ako aj za možnosť podieľať sa na projekte historickej mapy ČSR. Tešíme sa na ďalšie spoločné projekty.

Mgr. Lucia ČEKOVSKÁ