Aktualizujeme – TM 140 Krupinská Planina- Dudince 

8. januára 2024

Aktualizácia

Turistická mapa TM 140 Krupinská Planina- Dudince je nenahraditeľným sprievodcom pre všetkých, ktorí túto krásnu oblasť plnú prírodných divov a kultúrnych pokladov chcú preskúmať. V týchto dňoch odštartovala už jej ďalšia aktualizácia. Turistická mapa TM 140 Krupinská Planina- Dudince sa pravidelne aktualizuje a prispôsobuje sa zmenám trás, aktuálnym podmienkam a novým atrakciám, ktoré v regióne pribudli. Mapa TM 140 Krupinská Planina- Dudince nebude chýbať ani v našej mobilnej aplikácii CBS Map Explorer.

Približne štyri mesiace bude v tomto priestore pracovať náš regionálny projektový manažér. Bude realizovať zber informácií v teréne, potrebných k aktualizácii mapových podkladov vytýčeného priestoru. Táto mapa sa neustále aktualizuje na základe informácií od Klubu slovenských turistov a miestnych obyvateľov. Ak sa objaví nová atrakcia alebo sa niečo v oblasti zmení, mapa sa aktualizuje, aby odzrkadlila tieto zmeny.

V mape T140 Krupinská Planina- Dudince umožňujeme prezentovať svoje jedinečné služby a atrakcie subjektom pôsobiacim v tejto oblasti. Informácie slúžia k tomu, aby turisti mohli nájsť miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Táto mapa umožňuje zlepšiť prehľadnosť a prístupnosť služieb pre turistov, ktorí navštevujú vašu oblasť. Vďaka tomu, že sa na nej budú nachádzať informácie o turistických chodníkoch, zaujímavých miestach, ubytovacích kapacitách a ďalších dôležitých bodoch, bude pre návštevníkov oveľa jednoduchšie sa orientovať a plánovať si svoje výlety a dovolenky v tejto oblasti.

Poskytujete služby pre turistov v tejto oblasti? 

V každej novej mape poskytujeme určitý obmedzený priestor pre informácie o možnostiach, službách a zaujímavých miestach cestovného ruchu oblasti, ohraničenej mapovou výsečou. Zapojenie sa do projektu turistickej mapy TM 140 Krupinská Planina- Dudince môže byť pre vás obrovskou príležitosťou pre rozvoj. Turistická mapa poskytuje veľmi účinný nástroj na propagáciu vašich služieb a zlepšenie viditeľnosti pre turistov, ktorí vašu oblasť navštevujú. Táto mapa sa zameriava na oblasť Veľkej Fatry a bude slúžiť turistom, návštevníkom a milovníkom prírody, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Chcete byť súčasťou turistickej a cyklistickej mapy TM 140 Krupinská Planina- Dudince a mať v nej svoju prezentáciu? 

Neváhajte kontaktovať našu regionálnu projektovú manažérku a dohodnite si vašu prezentáciu v tejto pripravovanej mape: Gabriela Hrdá na tel. čísle +421 915 667 895 alebo e-mailom na adresu hrda@vku-mapy.sk, ktorý vám poskytne potrebné informácie.