Turistický atlas Slovenska v mierke 1: 50 000 sa dočkal svojej aktualizácie

30. 06. 2021Aktualizované mapy, Novinky

Výborná správa! Po 16 rokoch sme aktualizovali obľúbený podrobný ucelený Turistický atlas Slovenska v mierke 1:50000. Po prvý krát v histórii  ho môžu používať aj zahraniční turisti, keďže druhé vydanie je aj v anglickom jazyku.

turisticky atlas

V posledných júnových dňoch prichádza na knižné pulty výnimočná novinka, turistami dlho očakávaný Turistický atlas Slovenska v mierke 1:50 000. V spolupráci s Klubom slovenských turistov a so Slovenským cykloklubom  sme zostavili skutočné kartografické veľdielo. Pozostáva z 372 mapových strán z priestoru 58 vydaných turistických máp celého územia Slovenska. V atlase nájdete samostatné vyberateľné listy, ku ktorým nechýba ani plastové púzdro do terénu.

Turistický atlas Slovenska zahŕňa nielen zobrazenie turistických a cykloturistických trás, ale aj súradnicový systém WGS-84, podporu prístrojov GPS, špeciálne medzinárodné trasy, pútnické cesty a užitočné informácie o turistike ako aj cykloturistike. Komplexnosť a vizuálnu stránku tohto diela dotvárajú fotografie z jednotlivých regiónov Slovenska.

atlas vku

Turistický atlas Slovenka si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope. 

Tak neváhajte a spoznávajte Slovensko s našim atlasom.