Turistický atlas Slovenska 1:50 000 sa dočká svojej aktualizácie

30. 09. 2020Aktualizácia

Obľúbený turistický atlas Slovenska v mierke 1:50 000 sa aktualizuje. V jednom atlase sa bude nachádzať kompletný súbor 58 turistických máp z celého územia Slovenska. Bude na nich kompletné zobrazenie cykloturistických trás, súradnicový systém WGS-84, podpora prístrojov GPS. V atlase sú informácie o turistike a cykloturistike na Slovensku. Tak ako ste boli zvyknutí v atlase nájdete samostatné vyberateľné listy, ku ktorým nebude chýbať plastové púzdro do terénu. Novinkou 2. vydania turistického atlasu bude dvojjazyčnosť. Prvýkrát bude atlas aj v angličtine!

Približne štyri mesiace sa budú po Slovensku nachádzať a pracovať naši regionálni projektoví manažéri. Budú realizovať zber informácií v teréne, potrebných k aktualizácii mapových podkladov celého Slovenska. Nato aby mohol vzniknúť najpodrobnejší ucelený turistický atlas Slovenska.

Aj v turistickom atlase Slovenska poskytujeme určitý  priestor pre informácie o možnostiach, službách a zaujímavých miestach cestovného ruchu na Slovensku. Stante sa súčasťou tohto výnimočného projektu a prezentujte svoje služby v obľúbenom atlase.

Chcete byť súčasťou turisticko – cyklistického atlasu Slovenska a mať v ňom svoju prezentáciu? Kontaktujte nášho koordinátora Mgr. Lukáša Paška, na tel. čísle 0948 488 437 alebo e-mail: , ktorý Vám poskytne potrebné informácie.  Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.