Turistická mapa VKÚ TM 125 – Volovské vrchy – Krompachy je tu!

20. 08. 2018Aktualizované mapy, Novinky

Aktualizácia najobľúbenejších turistických máp neustále napreduje. S hrdosťou vám prinášame ďalšiu aktualizovanú turistickú mapu, tentokrát z východného Slovenska. Vitajte v turisticky veľmi atraktívnej a pritom, okrem spišskej časti, nie príliš preexponovanej oblasti Volovských vrchov, konkrétne v ich západnejšej časti. Zbaľte si batoh a poďte objavovať mnohoraké podoby tohto kúta Slovenska. A samozrejme si pribaľte aj najnovší mapový prírastok, turistickú mapu VKÚ  TM 125 – Volovské vrchy – Krompachy.

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa TM 125 – Volovské vrchy – Krompachy vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cykotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 125 (TM 125), toto je jej piate vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.
 
Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope.

S našimi mapami sa nestratíte!