Turistická mapa TM 135 – Stolické vrchy – Revúca je na svete!

17. 04. 2019Aktualizované mapy, Novinky

Aktualizovali sme ďalšiu legendárnu mapu VKÚ Harmanec TM 135 Stolické vrchy – Revúca, ktorá prichádza k vám. Okrem turistických trás v nej nájdete samozrejme aj trasy určené cyklistom.

Stolické vrchy, môžu byť váš ďalší turistický cieľ. Okrem turistiky, vám tento región ponúka mnoho ďalších možností čo vidieť, navštíviť a zažiť. Za návštevu určite stojí zrúcanina hradu Muráň. Medzi vyhľadávané turistické miestá patrí vápencový masív Hradová. Ak ste milovníci histórie nemali by ste vynechať zo svojho putovania Slovenskom mesto Revúca, ktoré leží v srdci historického Gemera kde nájdete prvé slovenské gymnázium.

S turistickou mapou VKÚ TM 135– Stolické vrchy – Revúca sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 135 – Stolické vrchy – Revúca vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 135 (TM 135), toto je jej piate vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!