Turistická mapa TM 134 – Veporské vrchy je už na svete

mar 11, 2019Aktualizované mapy, Novinky

Veporské vrchy sú tie, ktoré môžete začať objavovať s našou ďalšou aktualizovanou turistickou mapou VKÚ Harmanec. Aktualizované legendárne turistické mapy sa postupne rozrastajú. Táto nás prevedie územím Veporských vrchov.  Okrem turistických trás v nej nájdete samozrejme aj trasy určené cyklistom.

Región ponúka okrem turistiky aj mnoho zaujímavého. Návštevu unikátnej drevenej rozhľadne Zbojská a určite by ste nemali vynechať jazdu Čiernohorskou železnicou, ktorá vás zavezie do neďalekého Lesnického skanzenu vo Vydrovskej doline.
Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie…

S turistickou mapou VKÚ TM 134 Veporské vrchy sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 134 – Veporské vrchy vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 134 (TM 134), toto je jej šieste vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!