TM 130 Považský Inovec – Piešťany je ďalšou aktualizovanou mapou

12. apríla 2023

Aktualizované mapy

TM 130 Považský Inovec – Piešťany je ďalšou z rady aktualizovaných máp legendárnej značky VKÚ Harmanec. Okrem zaujímavých turistických trás v nej nájdete aj trasy určené pre cyklistov.

Putovanie v kraji pod Inovcom, Panskou javorinou či Marhátom má svoje nezameniteľné čaro. Tento región ponúka mnoho možností čo vidieť, navštíviť a zažiť. Mnohé vrcholy sú síce zalesnené, ale na mnohých vrcholoch sú vybudované rohľadne. Ak ste milovníci histórie môžete navštíviť niekoľko známych zrúcanin hradu ako Beckov, Topoľčianskeho hradu či zrúcaninu Tematínu. Možnosti je veľa stačí si len vybrať , zabaliť našu mapu a vydať sa objavovať tento malebný kraj.

S turistickou mapou VKÚ TM 130 Považský Inovec – Piešťany sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 130 Považský Inovec – Piešťany vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 130 (TM 130), toto je jej šieste vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!