TM 128 – Malé Karpaty – Záruby, čerstvo vytlačená.

28. 06. 2018Aktualizované mapy, Novinky

Turistická sezóna je v plnom prúde, o pár dní začínajú deťom prázdniny a vy plánujete vyskúšať niektorú turistickú trasu. Pokiaľ sa vyberiete smer Malé Karpaty – Záruby, máme pre vás dobrú správu. Práve prichádza čerstvo aktualizovaná turistická mapa TM 128 – Malé Karpaty – Záruby.
 
Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa TM 128 – Malé Karpaty – Záruby vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cykotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 128 (TM 128), toto je jej šieste vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.
 
Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope.

S našimi mapami sa nestratíte!