TM 102 Orava – Beskid Zywiecki prichádza k vám

16. 07. 2019Aktualizované mapy, Novinky

Ďalšia aktualizovaná turistická mapa VKÚ Harmanec prichádza k vám TM 102 – Orava – Beskid Zywiecky.  Okrem turistických trás v nej nájdete samozrejme aj trasy určené cyklistom.

Orava je región, ktorý patrí maedzi vyhľadávané turistické detsinácie, a aby ste sa vedeli v tejto turistickej lokalite orientovať máme pre vás mapu TM 102 Orava –  Beskid Zywiecki. Táto oblasť vám ponúka mnoho možností čo vidieť, navštíviť a zažiť. Medzi tieto miesta patrí aj Babia hora, ktorá je akýmsi lokálnym symbolom celej Oravy. Obľúbenou turistickou destináciou je aj Vodná nádrž Orava, ktorá ja najväčšou na Slovensku. Ponúka možnosť rôznych vodných športov a za návštevu stojí aj návšteva Slanického ostrova, kde sa nachádza expozícia Oravskej galérie. Orava je región, ktorý toho ponúka naozaj mnoho a už je len na vás, ktorú aktivitu si zvolíte.

S turistickou mapou VKÚ TM 102 Orava – Beskid Zywiecki sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 102 Orava – Beskid Zywiecki vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 102 (TM 102), toto je jej šieste vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!