MAPyčko – Obleč sa do mapy!

29. 06. 2022Novinky

Minulý rok sme na trh prišli so super novinkou! S mapou na tričku alebo ako ho my nazývame – MAPyčko.  Originálna grafika vďaka, ktorej máte mapu vždy po ruke a hlavne na sebe. Mottom našej VKÚ Fashion je: “ Obleč sa do mapy“!

TrickoVKU

Po minuloročnom úspechu sme ponuku našich jedinečných turistických tričiek MAPYČiek rozšírili o ďalšie mapové oblasti. K štyrom tradičným: Vysoké Tatry, Západné Tatry, Malá Fatra a Slovenský raj sme pridali ďalšie obľúbené oblasti ako sú: Malé Karpaty, Veľká Fatra, Nízke Tatry a Štiavnické vrchy. 

A nezabudli sme ani na našich najmenších. Máme aj detské tričká s potlačou Vysokých Tatier!

Neváhajte a už dnes objednávajte!  

Okrem tričiek sme tenro rok obohatili našu ponuku aj o dámske legíny s mapovou potlačou Vysoké Tatry. Ideálne pre každú turistku a určite potešia aj nejedného turistu 🙂

VKÚ fashion prináša na slovenský trh originálne tričká a multifunkčné šatky, ktoré potešia každého milovníka turistiky, ale nie len jeho. Tričká aj multifunkčné šatky sú vhodné aj na bežné nosenie. VKÚ Fashion to je móda, ktorá oživí naše hory a ulice. A nezabudnite! Obrovskou výhodou je, že mapu budete mať doslova na sebe a vždy so sebou.