Obleč sa do mapy!

31. 03. 2021Novinky

Ako tradičný slovenský výrobca turistických máp VKÚ Harmanec chceme preraziť aj na trhu s módou. . Zakladáme značku VKÚ Fashion. Pripravujeme funkčné turistické tričká a multifunkčné šatky s potlačou turistickej mapy. Originálna grafika vďaka, ktorej budete mať mapu vždy po ruke a hlavne na sebe. Mottom našej VKÚ Fashion je: “ Obleč sa do mapy“!

TrickoVKU

Spustili sme kampaň crowdfundingovú kampaň na Startlabe, kde si môžete predobjednať  jedinečné turistické tričká a multifunkčné šatiky s originálnou potlačou mapy 🙂 Na výber máte zo štyroch máp: Vysoké Tatry, Západné Tatry, Malá Fatra a Slovenský raj! Pri tričkách máme na výber je dámsky aj pánsky variant. Multifunkčná šatka je unisex. Predpredajová cena je 20 EUR! Neváhajte a už dnes objednávajte!  Plánovaná predajná cena tričiek je 25 EUR.

VKÚ fashion má priniesť na slovenský trh originálne tričká a multifunkčné šatky, ktoré potešia každého milovníka turistiky, ale nie len jeho. Tričká aj multifunkčné šatky budú vhodné aj na bežné nosenie. Prichádzame s projektom, ktorý oživí naše hory a ulice. A obrovskou výhodou je, že mapu budete mať doslova na sebe a vždy so sebou.