Objednajte si Turistický ATLAS Slovenska v predstihu

16. 02. 2021Novinky

Drahí priaznivci turistiky a legendárnych turistických máp, zapojte sa aj vy a pomôžte vzniku ATLASU turistických máp VKÚ. Napriek komplikovanej situácii nielen na Slovensku ale i v celom svete, sme sa rozhodli vydať náš zatiaľ najambicióznejší projekt v novej ére VKÚ. Preto Vám dávame možnosť spolupodieľať sa na výrobe Turistického atlasu Slovenska.

Prinášame vám jedinečnú možnosť zarezervovať si výnimočný turistický atlas VKÚ vopred a pomôcť tak k vzniku tohto unikátneho projektu. Vytvorili sme crowdfundingovú kampaň na portáli Starlab, kde máte možnosť si zakúpiť Turistický atlas Slovenska za zvýhodnenú predpredajnú cenu 65 EUR. Kampaň potrvá do 11.3.2021. Plánovaná predajná cena atlasu je 75 EUR. Plánované vydanie Turistického atlasu Slovenska je jún 2021.

A čo nájdete v Turistickom atlase Slovenska?  Turistický atlas Slovenska bude v mierke 1:50 000 . V jednom atlase sa bude nachádzať kompletný súbor 58 turistických máp z celého územia Slovenska na 372 mapových stranách. Bude na nich kompletné zobrazenie cykloturistických trás, súradnicový systém WGS-84, podpora prístrojov GPS. V atlase sú informácie o turistike a cykloturistike na Slovensku. V atlase nájdete samostatné vyberateľné listy, ku ktorým nebude chýbať plastové púzdro do terénu. Atlas bude dvojjazyčný a bude aj v angličtine!