Nová mobilná aplikácia CBS MAPexplorer

6. júna 2023

Novinky

Mobilná aplikácia CBS Mapexplorer prináša inovatívne riešenie pre turistov, ktorí majú radi tradičné plánovanie výletov s použitím papierových máp. Táto aplikácia transformuje papierovú mapu VKÚ na veľký interaktívny displej, čím poskytuje užívateľom jedinečný zážitok a okamžité informácie o zaujímavostiach v okolí.

Takýmto spôsobom môže turista získať detailnú informáciu o miestach, ktoré ho zaujmú. Stačí jednoducho kliknúť na daný bod a zobrazí sa mu fotografia, popis miesta a odkaz na video či webstránku s ďalšími informáciami. Aplikácia tiež umožňuje filtrovať jednotlivé kategórie zaujímavostí, čo zaručuje presné zobrazenie iba tých bodov, ktoré turista chce vidieť.

Jednoduché používanie aplikácie nevyžaduje veľa úsilia. Stačí naskenovať čiarový kód na podporovanej mape, a užívateľ môže začať objavovať. CBS Mapexplorer je teda ideálnym spoločníkom pre všetkých turistov a cestovateľov, ktorí chcú mať pri ruke interaktívnu mapu s okamžitým prístupom k informáciám o zaujímavostiach na ich trase.

Ako získať applikáciu CBS MAPexplorer?

Aplikáciu CBS Mapexplorer je možné stiahnuť a nainštalovať z oficiálneho obchodu s aplikáciami na platforme iOS – App Store, ako aj na platforme Android – Google Play. Užívatelia smartfónov a tabletov s týmito operačnými systémami majú jednoduchý prístup k tejto užitočnej aplikácii prostredníctvom týchto populárnych platforiem. Stačí vyhľadať „CBS Mapexplorer“ v príslušnom obchode a nasledovať inštrukcie na stiahnutie a inštaláciu a