Horúca novinka – turistická mapa VKÚ TM 101 – Kysucké Beskydy – Veľká Rača práve prichádza!

12. 12. 2018Aktualizované mapy, Novinky

Vianoce sú za dverami a turistické mapy VKÚ Harmanec sa dočkali ďalšej, plne aktualizovanej mapy. Na potulky Kysuckými Beskydami si určite pribaľte túto vynovenú, ale hlavne, aktualizovanú mapu, tejto turistami obľúbenej destinácie.
Keď sa rozhodnete plánovať najbližšiu expedíciu k novým turistickým cieľom, tak Kysucké Beskydy či Veľká Rača, môže byť tá ďalšia voľba. S turistickou mapou VKÚ TM 101 – Kysucké Beskydy – Veľká Rača sa v tomto priestore určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 101 – Kysucké Beskydy – Veľká Rača vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cykotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 101 (TM 101), toto je jej piate vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!