Darčekové predmety od VKÚ

10. 12. 2021Novinky

VKÚ uvádza na trh nové produkty s mapovou potlačou. Pripravili sme pre vás novinky ako je MAPrnček, MAPľaša, MAPpuzzle alebo MAPodložku. Stačí si len vybrať a vybaviť sa na vaše výlety s mapou alebo si zážitky z turistiky pripomínať doma či v kancelárií. Všetky novinky nájdete na našom e-shope, kde si môžete vybrať z rôznych mapových potlačí.

MAPhrnček je odolný, praktický a pevný nerezový hrnček s karabínou a je presne to čo potrebujete na výlety, turistku či kempovanie. Hrnčeky v bielej farbe s originálnou a kvalitnou potlačou majú všestranné využitie. Vyrobené sú z pevnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka karabíne si ich môžete pripnúť napríklad k vaku. Ak hľadáte darček pre vášnivého turistu či dobrodruha môžete ho potešiť jedným z týchto skvelých hrnčekov. Na výber máte mapové potlače ako Donovaly, Gerlachovský štít, Štrbské pleso, Sitno, Veľký Rozsutec a mnoho ďalších.

S pekným hrnčekom na voňavú kávu alebo chutný čaj môže byť aj pondelkové ráno príjemným zážitkom. Vyberte si z ponuky krásnych keramických hrnčekov s kvalitnou potlačou. Nájdete tu množstvo mapových motívov z ktorých si každý vyberie.Pekný a kvalitný darčekový hrnček určite poteší aj vašich blízkych či priateľov.

Praktická turistická MAPľaša s malou skobou je vyrobená z potravinárskeho nerezu a vďaka tomu je veľmi ľahká. Uzáver so závitom je vyrobený z plastu a obsahuje tesnenie proti pretekaniu vody. MAPľaša obsahuje aj malú karabínku na pripevnenie napríklad k batohu.

Skladanie MAPuzzle je kreatívna činnosť, ktorá okrem zábavy rozvíja myslenie, jemnú motoriku, vynaliezavosť, zmysel pre detail aj trpezlivosť. Do skladania môžete zapojiť celú rodinu aj priateľov a užiť si tak spoločne strávený čas.

puzzle