Ďalšia VKÚ mapa je aktualizovaná! TM 143 Gabčíkovo

16. 06. 2020Aktualizované mapy, Novinky

Ďalšou novoaktualizovanou mapou VKÚ Harmanec je TM 143 Gabčíkovo. Okrem turistických trás v nej samozrejme nájdete aj trasy určené cyklistom. Vybavenie na turistiku, či len prechádzku, ktoré vám nesmie chýbať vo vašom batohu.

TM 143 - Gabčíkovo

Okolie Gabčíkova a táto časť Žitného ostrova sa mnohým turistom môže zdať ako málo atraktívne územie. Opak je však pravdou. Nenájdete tu síce náročné turistické trasy či výhľady na strmé štíty, no i tak má tento kraj moností na spoznávanie viac než dosť. Tomuto regiónu dominuje voda. Rovinatý terén je ako stvorený na spoznávanie regiónu zo sedla bicykla. Región má bohatú históriu, ale nachádza sa tu aj množstvo unikátov, ktoré nenájdete nikde inde. Za zmienku určite stojí Vodné dielo Gabčíkovo, Jelka, Dunajská Streda, Šamorín a mnohé ďalšie.Je to kraj stojí za objavovanie a spoznávať ho môžete aj vďaka našej mape TM 143 Gabčíkovo.

TM 143 - Gabčíkovo

S turistickou mapou TM 143 Gabčíkovo sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie.

Turistická a cyklistická mapa TM 143 Gabčíkovo vychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84. Mapa je dvojazyčná nájdete tu informácie v slovenskom, ale aj maďarskom jazyku.

TM 143 - Gabčíkovo

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 143 (TM 143), toto je jej piate vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!