Ďalšia VKÚ mapa je aktualizovaná! TM 137 Tribeč – Pohronský Inovec – Topoľčianky

9. 10. 2019Aktualizované mapy, Novinky

Ďalšia aktualizovaná mapa VKÚ Harmanec je tu TM 137 Tribeč – Pohronský Inovec – Topoľčianky. Okrem turistických trás v nej nájdete samozrejme aj trasy určené cyklistom.

Tribeč, Pohronský Inovec či Topoľčianky, môžu byť váš ďalší turistický cieľ. Okrem turistiky, vám tento región ponúka mnoho ďalších možností čo vidieť, navštíviť a zažiť.  Potulovanie sa v kraji pod Veľkým Tribečom a Veľkým Inovcom má svoje čaro. Jedným z najobľúbenejších miest na nenáročné túry a prechádzky je Zobor, kde sa na južných úpätiach sa začala písať najstaršia história našej krajiny. Za návštevu určite stoje aj nenáročné turistické trasy, ktoré vás dovedú k zrúcaninám starých hradov ako Gýmeš, Hrušov alebo Oponický hrad. Možnosti je veľa stačí si len vybrať , zabaliť našu mapu a vydať sa objavovať tento malebný kraj.

S turistickou mapou VKÚ TM 137 Tribeč – Pohronský Inovec – Tribeč sa určite nestratíte!

Mapa prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácii cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálku, doplňujúce informácie …

Turistická a cyklistická mapa VKÚ TM 137 Tribeč – Pohronský Inovec – Tribečvychádza v klasickej mierke 1 : 50 000. Nachádzajú sa v nej značené všetky dôležité body, vrstevnice, turistické trasy a cyklotrasy s časovými údajmi, zimné športy, GPS súradnice v sieti WGS 84.

Mapa má svoje tradičné precízne tieňovanie, ktoré je robené ručne. Táto mapa je označená číslom 137 (TM 137), toto je jej piate vydanie.

Mapa je v praktickom plastovom obale, ktorý sme zachovali, ako aj päť jazyčné popisky. Na mape sme samozrejme spolupracovali s Klubom Slovenských turistov (KST) a so Slovenským cykloklubom (SCK). Obe organizácie dodávajú pre VKÚ aktuálne údaje o trasách a časoch. Okrem toho zohrávajú svoju významnú úlohu aj pri konečnej výstupnej korekcii pred tlačou.

Vďaka týmto spoluprácam pri aktualizáciách pre vás tvoríme tieto najpresnejšie turistické mapy.

Nové vydanie mapy sa začína distribuovať. Zakúpiť si ju môžete online v našom e-shope >>

S našimi mapami sa nestratíte!