Aktualizujeme TM 124 Slovenský raj 

13. mája 2024

Aktualizácia

Turistická mapa TM 124 Slovenský raj je nenahraditeľným sprievodcom pre všetkých, ktorí túto krásnu oblasť plnú prírodných divov a kultúrnych pokladov chcú preskúmať. V týchto dňoch odštartovala už jej najnovšia aktualizácia.Turistická mapa TM 124 Slovenský raj  sa pravidelne aktualizuje a prispôsobuje sa zmenám trás, aktuálnym podmienkam a novým atrakciám, ktoré v regióne pribudli. TM 124 Slovenský raj nebude chýbať ani v našej mobilnej aplikácii CBS Map Explorer.

Približne štyri mesiace bude v tomto priestore pracovať náš regionálny projektový manažér. Bude realizovať zber informácií v teréne, potrebných k aktualizácii mapových podkladov vytýčeného priestoru. Táto mapa sa neustále aktualizuje na základe informácií od Klubu slovenských turistov a miestnych obyvateľov. Ak sa objaví nová atrakcia alebo sa niečo v oblasti zmení, mapa sa aktualizuje, aby odzrkadlila tieto zmeny.

TM 124 Slovenský raj umožňujeme prezentovať svoje jedinečné služby a atrakcie subjektom pôsobiacim v tejto oblasti. Informácie slúžia k tomu, aby turisti mohli nájsť miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Táto mapa umožňuje zlepšiť prehľadnosť a prístupnosť služieb pre turistov, ktorí navštevujú vašu oblasť. Vďaka tomu, že sa na nej budú nachádzať informácie o turistických chodníkoch, zaujímavých miestach, ubytovacích kapacitách a ďalších dôležitých bodoch, bude pre návštevníkov oveľa jednoduchšie sa orientovať a plánovať si svoje výlety a dovolenky v tejto oblasti.

Poskytujete služby pre turistov v tejto oblasti? 

V každej novej mape poskytujeme určitý obmedzený priestor pre informácie o možnostiach, službách a zaujímavých miestach cestovného ruchu oblasti, ohraničenej mapovou výsečou. Zapojenie sa do projektu turistickej mapy TM 124 Slovenský raj môže byť pre vás obrovskou príležitosťou pre rozvoj. Turistická mapa poskytuje veľmi účinný nástroj na propagáciu vašich služieb a zlepšenie viditeľnosti pre turistov, ktorí vašu oblasť navštevujú. Táto mapa sa zameriava na oblasť Slovenského raja a bude slúžiť turistom, návštevníkom a milovníkom prírody, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Chcete byť súčasťou turistickej a cyklistickej mapy TM 124 Slovenský raj a mať v nej svoju prezentáciu? 

Neváhajte kontaktovať nášho regionálneho projektového manažéra a dohodnite si vašu prezentáciu v tejto pripravovanej mape: Ing. Gabriela Hrdá, na tel. čísle +421 915 667 895 alebo e-mailom na adresu hrda@vku-mapy.sk, ktorý vám poskytne potrebné informácie.