Aktualizujeme TM 102 Orava – Beskid Zywiecki

18. septembra 2023

Aktualizácia, Novinky

Turistická mapa TM 102 Orava – Beskid Zywiecki je nenahraditeľným sprievodcom pre všetkých, ktorí túto krásnu oblasť plnú prírodných divov a kultúrnych pokladov chcú preskúmať. V týchto dňoch sa už odštartovala jej 7. aktualizácia. Turistická mapa TM 102 Orava – Beskid Zywiecki sa pravidelne aktualizuje a prispôsobuje sa zmenám trás, aktuálnym podmienkam a novým atrakciám, ktoré v regióne pribudli. Mapa TM 102 Orava nebude chýbať ani v našej mobilnej aplikácii CBS Map Explorer.

Približne štyri mesiace sa bude v tomto priestore nachádzať a pracovať náš regionálny projektový manažér. Bude realizovať zber informácií v teréne, potrebných k aktualizácii mapových podkladov vytýčeného priestoru. Táto mapa sa neustále aktualizuje na základe informácií od Klubu slovenských turistov a miestnych obyvateľov. Ak sa objaví nová atrakcia alebo sa niečo v oblasti zmení, mapa sa aktualizuje, aby odzrkadlila tieto zmeny.

V mape TM 102 Orava – Beskid Zywiecki umožňujeme prezentovať svoje jedinečné služby a atrakcie subjektom pôsobiacim v tejto oblasti. Informácie slúžia k tomu, aby turisti mohli nájsť miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Táto mapa umožňuje zlepšiť prehľadnosť a prístupnosť služieb pre turistov, ktorí navštevujú vašu oblasť. Vďaka tomu, že sa na nej budú nachádzať informácie o turistických chodníkoch, zaujímavých miestach, ubytovacích kapacitách a ďalších dôležitých bodoch, bude pre návštevníkov oveľa jednoduchšie sa orientovať a plánovať si svoje výlety a dovolenky v tejto oblasti.

Poskytujete služby pre turistov v tejto oblasti?

V každej novej mape poskytujeme určitý obmedzený priestor pre informácie o možnostiach, službách a zaujímavých miestach cestovného ruchu v oblasti, ohraničenej mapovou výsečou. Zapojenie sa do projektu turistickej mapy TM 102 Orava môže byť pre vás obrovskou príležitosťou pre rozvoj. Turistická mapa poskytuje veľmi účinný nástroj na propagáciu vašich služieb a zlepšenie viditeľnosti pre turistov, ktorí vašu oblasť navštevujú. Táto mapa je zameraná na oblasť Oravy a slúži turistom, návštevníkom a milovníkom prírody, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Chcete byť súčasťou turistickej a cyklistickej mapy TM 102 Orava a mať v nej svoju prezentáciu?

Neváhajte kontaktovať nášho regionálneho projektového manažéra a dohodnite si vašu prezentáciu v tejto pripravovanej mape: Bc. Michal Švec, na telefónnom čísle +421 911 612 884 alebo e-mailom na adresu svec@vku-mapy.sk, ktorý vám poskytne potrebné informácie.