Aktualizujeme mapu TM 103 Spišská Magura .Pieniny

30. augusta 2023

Aktualizácia, Novinky

Turistická mapa TM 103 Spišská Magura – Pieniny je nenahraditeľným sprievodcom pre všetkých, ktorí túto krásnu oblasť plnú prírodných divov a kultúrnych pokladov chcú preskúmať. V týchto dňoch odštartovala už jej 8. aktualizácia. Turistická mapa TM 103 Spišská Magura – Pieniny sa pravidelne aktualizuje a prispôsobuje sa zmenám trás, aktuálnym podmienkam a novým atrakciám, ktoré v regióne pribudli. Mapa TM 103 Spišská Magura – Pieniny nebude chýbať ani v našej mobilnej aplikácií CBS Map Explorer.

Aktualizácia mapy TM 103 Spišská Magura – Pieniny

Približne štyri mesiace sa bude v tomto priestore nachádzať a pracovať náš regionálny projektový manažér. Bude realizovať zber informácií v teréne, potrebných k aktualizácii mapových podkladov vytýčeného priestoru. Táto mapa sa neustále aktualizuje na základe informácií od Klubu slovenských turistov a miestnych obyvateľov. Ak sa objaví nová atrakcia alebo sa niečo v oblasti zmení, mapa sa aktualizuje, aby odzrkadlila tieto zmeny.

V mape TM 103 Spišská Magura -Pieniny umožňujeme prezentovať svoje jedinečné služby a atrakcie subjektom pôsobiacim v tejto oblasti. Informácie slúžia k tomu aby turisti mohli nájsť miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Táto mapa umožňuje zlepšiť prehľadnosť a prístupnosť služieb pre turistov, ktorí navštevujú vašu oblasť. Vďaka tomu, že sa na nej budú nachádzať informácie o turistických chodníkoch, zaujímavých miestach, ubytovacích kapacitách a ďalších dôležitých bodoch, bude pre návštevníkov oveľa jednoduchšie sa orientovať a plánovať si svoje výlety a dovolenky v tejto oblasti.

Poskytujete služby pre turistov v tejto oblasti?

V každej novej mape poskytujeme určitý obmedzený priestor pre informácie o možnostiach, službách a zaujímavých miestach cestovného ruchu oblasti, ohraničenej mapovou výsečou. Zapojenie sa do projektu turistickej mapy TM 103 Spišská Magura – Pieniny môže byť pre vás obrovskou príležitosťou pre rozvoj. Turistická mapa poskytuje veľmi účinný nástroj na propagáciu vašich služieb a zlepšenie viditeľnosti pre turistov, ktorí vašu oblasť navštevujú. Táto mapa sa  zameriava na región Vysokých Tatier a bude slúžiť turistom, návštevníkom a milovníkom prírody, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Ako sa môžete stať súčasťou turistickej a cyklistickej mapy VKÚ TM 103 Spišská Magura – Pieniny?

Chcete byť súčasťou turistickej a cyklistickej mapy TM 103 Spišská Magura – Pieniny a mať v nej svoju prezentáciu?

Tak neváhajte kontaktovať nášho regionálneho projektového manažéra JUDr. Petra Slobodu, na tel. čisle 0919 181 345 alebo email sloboda@vku-mapy.sk, ktorý vám poskytne potrebné informácie.